TARGIT Decision Suite 2019 Update 2

TARGIT Decision Suite 2019 Update 2

W najnowszej wersji TARGIT Decision Suite 2019 wprowadziliśmy kolejne istotne zmiany, które powodują, że nasze życie staje się jeszcze łatwiejsze. W tej wersji, korzystając z doświadczeń Klientów, wprowadzone zostały ulepszenia zarówno dla Projektanta (Designer) jak i dla Użytkownika (Consumer), dzięki którym projektowanie i korzystanie z analiz, raportów jest jeszcze bardziej intuicyjne i przejrzyste. W efekcie mamy lepszą kontrolę nad wyglądem analiz, możemy zaoszczędzić więcej czasu, co w znaczący sposób wpływa na nasze codzienne życie w organizacji.


Chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka najważniejszych zmian jakie niesie za sobą najnowsza wersja.


Aktualizacja koncentruje się na czterech różnych obszarach funkcjonalności Business Intelligence. Ulepszenia skupiają się na całkowicie nowych doświadczeniach projektowych, w pełni zintegrowanym raportowaniu, inteligentnych dokumentach oraz nowych, wydajnych aplikacjach mobilnych. TARGIT Decision Suite 2019 zmodernizował także cały proces aktualizacji i instalacji, dzięki czemu jest szybszy i prostszy w obsłudze.


Najważniejsze aktualizacje, które oferuje nowa wersja systemu to:

 • Nowy pulpit roboczy TARGIT - ulepszone obiekty i nowe funkcje ułatwiające dostosowanie obszaru do własnych preferencji użytkowych, w celu uzyskania najbardziej przyjaznego doświadczenia projektowego.
 • Kompletnie nowy, zintegrowany mechanizm raportowania TARGIT - który umieszcza kokpity i raporty w tym samym narzędziu. Obsługuje również projektowanie wielostronicowe.
 • Inteligentny model dokumentów - pozwala projektować obiekty w modelu dokumentu TARGIT raz i używać ich ponownie we wszystkich układach w tym samym dokumencie, z pulpitu, telefonu, tabletu, sieci i układu raportu. Udoskonalony system, automatycznie wykrywa urządzenie i wybiera najlepszy dla niego układ projektu.
 • Nowe, wydajne aplikacje mobilne - dwie nowe aplikacje mobilne z intuicyjnym interfejsem użytkownika i solidnymi funkcjami, takimi jak moc inteligentnego wyboru układu, łatwe przeglądanie układu i zaawansowane adnotacje.


Nowy wymiar analiz w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest na wyciągnięcie ręki!


Darmowy dostęp do platformy e-learningowej

Dodatkowo dla obecnych klientów oprogramowania TARGIT, którzy zdecydują się przejść na wyższą wersję, tj. TARGIT Decision Suite 2019, czeka niespodzianka. Użytkownicy otrzymują 6 miesięcy bezpłatnego dostępu dla Projektanta do portalu e-learningowego, wypełnionego cennymi wskazówkami.

WAŻNE! – Oferta ważna jest tylko do 31 grudnia 2019 roku


  • Related Articles

  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 6

   TARGIT Decision Suite 2019 Update 6 już jest dostępny! Najnowsza wersja przede wszystkim zawiera poprawki do zgłaszanych problemów.
  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 4

   TARGIT Decision Suite 2019 Update 4 już jest dostępny! Najnowsza wersja przede wszystkim zawiera poprawki do zgłaszanych problemów oraz drobne usprawnienia funkcjonalne. Wraz z tą aktualizacją opublikowane zostały nowe aplikacje na urządzenia mobilne ...
  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 3

   TARGIT Decision Suite 2019 Update 3 już jest! Od łatwiejszego osadzania po szybsze i bezpieczniejsze logowanie. Nowa wersja upraszcza, usprawnia i podnosi poprzeczkę w zakresie komfortu użytkowania. Główne ulepszenia obejmują: Osadzanie obiektów: ...
  • TARGIT Decision Suite 2022 - Spring Update 2

   Najważniejsze funkcje aktualizacji TARGIT z wiosny 2022 r. Nadchodzi nowa moc analityczna! Oferując szereg nowych funkcji, najnowsza wersja TARGIT Decision Suite jest lepsza niż kiedykolwiek. ​Nasza najnowsza aktualizacja produktu jest już dostępna i ...
  • TARGIT Decision Suite 2021

   TARGIT Decision Suite 2021 wprowadza przełomowe funkcje, takie jak: TARGIT Insights Dzięki TARGIT Insights otrzymujesz gotowe do użycia, oparte na chmurze, pełnoprawne narzędzie do monitorowania użytkowania/wykorzystania. TARGIT Insights posiada ...