TARGIT Decision Suite 2019 Update 3

TARGIT Decision Suite 2019 Update 3

TARGIT Decision Suite 2019 Update 3 już jest!


Od łatwiejszego osadzania po szybsze i bezpieczniejsze logowanie. Nowa wersja upraszcza, usprawnia i podnosi poprzeczkę w zakresie komfortu użytkowania.


Główne ulepszenia obejmują:


Osadzanie obiektów: Zaktualizowana funkcja pozwala na osadzanie obiektów, niezależnie od używanego „systemu hosta”. Osadzanie obiektów wymaga tylko jednego wstawienia linków bezpośrednich generowanych przez TARGIT do źródła HTML. Jedno wstawienie i działa.


Zaplanowane publikowanie: Funkcja pozwalająca zaplanowanie uruchamiania zawartości na monitorach w różnych dniach, a nawet godzinach w ciągu dnia, bez konieczności ponownej konfiguracji poszczególnych monitorów.


Pokazy slajdów na żądanie: Teraz można skonfigurować i uruchomić pokaz slajdów z dowolnej stacji roboczej i dowolnej wersji klienta - Windows lub Anywhere - wykonując zaledwie kilka szybkich kroków.


Karty dokumentów: Korzystanie z klienta TARGIT dla Windows i Anywhere analogicznie jak z przeglądarki internetowej. Teraz można otworzyć dowolną liczbę kart i swobodnie kopiować i wklejać między nimi obiekty. Każda karta reprezentuje własny „izolowany” dokument, więc drążenia nie mają zastosowania do różnych kart.


Iteracja stron raportu: Ta funkcja pozwala na iterację lub grupowanie zawartości raportu na wielu stronach. Możliwość wykonywania iteracji / grupowania na sekwencji stron pozwala uruchomić sekwencję wartości na określonym zestawie stron, co z pewnością docenisz w przypadku długich raportów.


OpenID: Przepisaliśmy całą ścieżkę bezpieczeństwa. Teraz działa analogicznie jak logowanie Google lub Facebook, używając uwierzytelniania wieloskładnikowego, które potwierdza Twoją tożsamość za pomocą dodatkowego tokena wysłanego do Ciebie przez SMS lub e-mail.


Więcej informacji wraz z przykładami znajdziesz w tym artykule.

  • Related Articles

  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 2

   W najnowszej wersji TARGIT Decision Suite 2019 wprowadziliśmy kolejne istotne zmiany, które powodują, że nasze życie staje się jeszcze łatwiejsze. W tej wersji, korzystając z doświadczeń Klientów, wprowadzone zostały ulepszenia zarówno dla ...
  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 6

   TARGIT Decision Suite 2019 Update 6 już jest dostępny! Najnowsza wersja przede wszystkim zawiera poprawki do zgłaszanych problemów.
  • TARGIT Decision Suite 2019 Update 4

   TARGIT Decision Suite 2019 Update 4 już jest dostępny! Najnowsza wersja przede wszystkim zawiera poprawki do zgłaszanych problemów oraz drobne usprawnienia funkcjonalne. Wraz z tą aktualizacją opublikowane zostały nowe aplikacje na urządzenia mobilne ...
  • TARGIT Decision Suite 2022 - Spring Update 2

   Najważniejsze funkcje aktualizacji TARGIT z wiosny 2022 r. Nadchodzi nowa moc analityczna! Oferując szereg nowych funkcji, najnowsza wersja TARGIT Decision Suite jest lepsza niż kiedykolwiek. ​Nasza najnowsza aktualizacja produktu jest już dostępna i ...
  • TARGIT Decision Suite 2021

   TARGIT Decision Suite 2021 wprowadza przełomowe funkcje, takie jak: TARGIT Insights Dzięki TARGIT Insights otrzymujesz gotowe do użycia, oparte na chmurze, pełnoprawne narzędzie do monitorowania użytkowania/wykorzystania. TARGIT Insights posiada ...